آموزش خوانندگی ، آواز و صداسازی مطابق با بروزترین متدهای آموزشی در دنیا

بعد از بیش از یک دهه تحقیق، پژوهش و تجربه تدریس بر روی  علمی‌ترین متدهای آموزشی آواز  از جمله: سینگینگ ساکسس آمریکا ، سی‌وی‌تی دانمارک ، استیل آمریکا که جزو روش‌های آموزشی روز دنیا هستند، مفتخریم که تا کنون بیش از ۳۰۰۰ هزار خواننده، مدرس و مربی آواز، گوینده،بازیگرتاتر، سینما و کاربر حرفه‌ای صدا را در مسیر حرفه‌ای آموزش تربیت کرده‌ایم. متد #آموزش_صداسازی ما در استودیو آواز پوریا برگرفته‌ از تمامی متدهای آموزشی فوق  بوده و نسبت به نقاط ضعف هنرجو از متدی که راهکار بهتر و دقیق‌تری ارائه داده باشد نسبت به نیاز هنرجو شخصی سازی  می‌شود و به شما کمک می‌کند تا با ذهنی آگاه و هدفمند پایه و اساس آموزش آواز و صداسازی خود را به شکل اصولی بنا کنید و به سبک آوازی منحصربه‌فرد خودتان برسید. برخی از مشکلاتی که ممکن است شما به عنوان یک کاربر حرفه‌ای صدا با آنها روبرو شده باشید و براحتی مطابق آموزش‌های ما قابل حل هستند عبارتند از :

حذف فشار و تنش از صدا

بزرگترین مشکلی که خوانندگان هنگام  تمرینات آواز با آن مواجه هستند، خواندن نت‌های بالاتر بدون فشار اضافی بر روی تارهای صوتی است. تارهای صوتی افراد آموزش‌ندیده یا کم‌تجربه معمولا تحت فشار ماهیچه‌های اضافی قرار می‌گیرند که نقشی در آواز خواندن ندارند. ما به شما آموزش می‌دهیم که چطور با غیرفعال کردن عضلات بلع (دیگاستریک و هیوئید) که در لرزش آزاد تارهای صوتی اختلال ایجاد می‌کنند، این مشکل را برطرف کنید. نتیجه این کار، خواندن نت‌های بالا بدون فشار و زیباخوانی نت‌های پایین بدون افت صداست. هدف ما این است که با تکنیک‌های کاربردی در #آموزش_صداسازی به شما آموزش دهیم تا در کل محدوده صوتی خود به راحتیِ صحبت کردن آواز بخوانید و برای هر نت، فشار یکسانی را بر روی تارهای صوتی خودتان احساس کنید. ما بر این باوریم که آواز خواندن اگر مبتنی با روشی علمی باشد همراه با فشار یا زور نخواهد بود.

بهینه‌سازی تراکم بر روی تارهای صوتی

ما در متدهای #آموزش_صداسازی و آواز خود، تکنیک کامپرشن یا فشرده‌سازی بهینه تارهای صوتی در تولید صدا را به سادگی به شما آموزش می‌دهیم. این تکنیک باعث متعادل‌سازی و به حداکثر رساندن کارایی صدا می‌شود. از آنجایی که فشرده‌سازی یا بسته شدن تارهای صوتی برای تولید صدا ضروری است، بسیاری از تمرین‌های خوانندگی ، آواز و صداسازی ما نیز بر کاهش فشار بیش از حد بر تارهای صوتی تمرکز دارد.   پیدا کردن صدای میکس  ما در دوره‌های تخصصی #آموزش_آواز_و_صداسازی به خوانندگان آموزش می‌دهیم که صدای ترکیبی خود را پیدا کنند و بدین ترتیب، رزونانس صدای خود را به تدریج از صدای سینه به صدای سر منتقل کنند. بسیاری از متخصصان صنعت موسیقی، صدای ترکیبی را با عنوان “صدای میکس” می‌شناسند و دست یافتن به این صدا به عنوان یکی از بزرگترین دستاوردهای دوره‌های آموزش آواز ، صداسازی و خوانندگی در دنیا محسوب میشود و شما در کنار ما براحتی به این قابلیت بزرگ دست پیدا خواهید کرد. گسترش محدوده صوتی شما در آواز بر اساس متد سی‌وی تی صدای شما توسط دو نوع عضله صوتی تولید میشوند ، یک عضله یا لبه کوچک تار که به شما یک صدای ظریف و داینامیک پایین می‌دهد که اصطلاحا غیر متالیک هست و یک نوع صدا با لبه یا عضله‌ای بزرگتر که به آن صدا متالیک می‌گویند، ما در آموزش‌ها هردو عضله را تقویت کرده و در نهایت براحتی گستره صوتی شما را افزایش خواهیم داد.

تقویت و افزایش سرعت ویبرهها

این بدان معناست که شما زمان ارتعاش تارهای صوتی را کوتاه می‌کنید و در نتیجه، باعث ایجاد ارتعاش بیشتر و در نتیجه پیدایش صدای زیرتر می‌شوید. یعنی به اندازه کافی به تارهای صوتی‌تان لرزش و ارتعاش می‌دهید، بدون اینکه آنها را آنقدر بکشید تا دچار شکست صدا شوند!

تکنیک تنفس و ساپورت آوازی 

ما در #آموزش_آواز_صداسازی خود، فلسفه‌ای ساده در مورد کنترل تنفس آموزش می‌دهیم: «تکنیک ساپورت تنفسی در آواز». یعنی مدیریت بهینه بازدم و به حداقل رساندن هوای دمیده شده به تارهای صوتی که مهمترین تکنیک در آواز هست که شما با درک درست این تکنیک قدم بزرگی در جهت ارتقا تکنیک‌های صدای آوازی خود خواهید برداشت.

حفظ سلامت و بهداشت صدا

حفظ سلامت صدا در خوانندگان برای دستیابی به پیشرفت‌ در کلاسهای آواز و صداسازی امری ضروری است. ما در کلاسهای #آموزش_صداسازی و آواز خود به خوانندگان روشی را آموزش می‌دهیم که از استفاده بیش از حد و آسیب زدن به صدای خود اجتناب کنند. این امر تنها با حذف فشار، پرورش کامل صدا، اجرای یک برنامه گرم کردن و سرد کردن مناسب و آگاهی از محدودیت‌های فعلی صدا قابل دستیابی است.

خدمات وُکال کوچینگ به خوانندگان حرفهای

اکثر خوانندگان حرفه‌ای که ما با آن‌ها کار می‌کنیم، می‌دانند که باید پتانسیل صوتی خود را به حداکثر برسانند. همه خوانندگان و کاربران حرفه‌ای صدا این موضوع را درک می‌کنند که باید در هر شرایطی حرفه‌ای باقی بمانند و نمی‌توانند بهانه بیاورند. آن‌ها باید در اعتماد به نفس، اجرا، ثبات محدوده صوتی و سطح کلی مهارت خود همواره پیشرفت کنند تا بتوانند جایگاه خود را حفظ کنند. ما برای تحقق این اهداف خدماتی ویژه را برای خوانندگان حرفه‌ای در نظر گرفته‌ایم که در ان کلیه نیازهای اساسی شما به عنوان یک خواننده حرفه‌ای در نظر گرفته شده است و برای اولین بار در ایران این سرویس توسط استودیو آواز پوریا بصورت کاملا تخصصی به خوانندگان واجد الشرایط در حال ارائه میباشد که می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر به سربرگ « وُکال کوچینگ » در سایت ما مراجعه کنید.

برای رسیدن به این دستاوردها در صدا باید چیکار کرد ؟

هر چه زودتر شروع کنید، سریع‌تر به نتیجه می‌رسید. با توجه به تجربیات موفق آموزشی ما در طول این سالها به شما داشتع‌ایم به شما اطمینان می‌دهیم که در کنار ما مطابق بروزترین متدهای آموزش خوانندگی، آواز و صداسازی در دنیا آموزش خواهید دید و نسبت به هر روش دیگری در این صنعت، شما را زودتر به نتیجه دلخواهتان خواهیم رساند.

پیشنهاد ما برای شما

پیشنهاد میکنم برای انتخاب دوره مورد نظرتون ویدئو تعیین سطح دوره‌های آموزش خوانندگی، آواز و صداسازی در زیر همین بخش را تماشا کنید و در صورت نیاز برای دریافت تایم مشاوره  و اطلاعات بیشتر می‌توانید با تیم پشتیبانی ما در استودیو آواز  پوریا  با شماره  ۰۹۳۰۷۰۷۰۴۶۸ در ارتباط باشید.

دوره‌های آواز و صدا سازی

دوره‌های آموزش آواز و صداسازی در استودیو آواز پوریا با هدف پرورش علاقمندان به حرفه‌ خوانندگی در سطوح زیر برگزار می‌گردد:

 
20%
تخفیف

دوره آموزش آواز و صداسازی برای هنرجویان مبتدی

بدون امتیاز 0 رای
قیمت اصلی 1,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,200,000 تومان است.
199
قیمت اصلی 1,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,200,000 تومان است.
25%
تخفیف

دوره آموزش آواز و صداسازی برای خوانندگان آماتور

بدون امتیاز 0 رای
قیمت اصلی 2,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,500,000 تومان است.
133
قیمت اصلی 2,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,500,000 تومان است.
20%
تخفیف

دوره آموزش آواز و صداسازی برای خوانندگان نیمه‌حرفه‌ای

بدون امتیاز 0 رای
قیمت اصلی 2,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,000,000 تومان است.
106
قیمت اصلی 2,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,000,000 تومان است.