سفارش تولید موسیقی

احتمالا به عنوان یه هنرمند علاقمند به رشته‌های موسیقی ، آواز و خوانندگی هدف نهایی شما هم تولید و ارائه آثار هنری به طیف خاصی از مخاطبین مورد نظرتان در یک جامعه آماری میباشد.

با فرض اینکه شما به عنوان یک خواننده و موسیقیدان در مرحله آموزش تمامی مراحل فنی مورد نیاز را به درستی طی کرده باشید و پتانسیل های یک آرتیست حرفه‌ای در چهارچوب ذهن و صدا شما ایجاد و رشد کرده باشد، در مرحله تولید موسیقی با یک هزارتوی پر پیچ و خم روبه‌رو خواهید بود که برای عبور از آن باید با آگاهی و شناختی درست گام بر دارید.

قاعدتا برای ارائه یک اثر هنری مقبول که خروجی یک کار گروهی هست میبایست یک زنجیره انسانی کارآمد و متخصص بخوبی در کنار هم قرار بگیرند، از جمله :
ترانه سرا و شاعر ، آهنگساز ، تنظیم‌کننده ، صدابردار ، میکس‌مَن ، عکاس ، فیلمبردار ، طراح و گرافیست ، تیم پخش داخلی و خارجی موزیک ، مدیرهنری و…که نهایتا با قرار گرفتن این تیم متخصص در کنار یک خواننده توانا امکان دیده شدن و شنیده شدن اثر تولید شده بطور چشمگیری افزایش خواهد یافت و یا بالعکس اگر هر یک از عوامل در این زنجیره بدرستی انتخاب نشوند و یا از لحاظ فنی توانایی لازم را برای ارتقا آن اثر موسیقیایی نداشته باشند نتیجه تلاش کل تیم و سرمایه‌گذاری تولید آن اثر به هدر خواهد رفت و کار مورد استقبال شنوندگان جامعه هدف قرار نخواهد گرفت.

با توجه به حساسیت ذکر شده در بحث تولید موسیقی و آنالیز تجربیات موفق و ناموفق آثار تولید شده در طول چند دهه گذشته در مارکت موسیقی ایران نوید دهنده این مهم هستیم که در « استودیو آواز پوریا » هم اکنون با چندین تیم تخصصی در ژانرهای مختلف موسیقی در مراحل :

لازم به ذکر است افراد حاضر در این تیم‌ها هم از نظر فنی و هم از نظر شخصیتی جزو افراد تراز اول و صاحب‌نام در خانواده محترم موسیقی بوده و حضور این افراد به عنوان یک نفر از اعضای تیم تولید برای شما دستاورد مهمی خواهد بود که جدا از تجربه اندوزی در کنار این بزرگان جوانب: ریسک شکست، هزینه تجربه کردن و تیم‌سازی برای تولید اثر شخصی خودتون را به صفر خواهید رساند و در کنار یک تیم حرفه‌ای فرصت شنیده شدن حداکثری آثارتان توسط مخاطبین را خواهید داشت و پس از عقد قرارداد تیم ما در تمامی مراحل تولید به عنوان مشاور هنری بصورت رایگان در کنار شما خواهد بود.

فرم سفارش تولید موسیقی

لطفا برای سفارش و تولید موزیک مورد نظرتون اطلاعات موجود در فرم را با دقت تکمیل کنید.

سرمایه مورد نظرتان برای پکیج تولید موسیقی :
تولید موسیقی : شعر و ترانه ، آهنگسازی ، تنظیم کننده ، ناظر ضبط موسیقی ، ناظر ضبط و کوچینگ وکال ، میکس و مسترینگ
امور گرافیکی و تصویری : عکاسی ، طراحی کاور ، تیم فیلمبرداری و تدوین برای تولید تیزر ، کلیپ‌های تصویری و...
پخش داخلی و بین‌المللی آثار : شامل پیج‌ها و کانال‌های مرتبط با موسیقی در تلگرام و اینستاگرام ، سایت‌های تخصصی داخلی ، بیش از ۱۰۰ پلتفرم بین‌المللی ، کانال‌های ماهواره‌ای و...
در صورت رضایت و توافق طرفین از مرحله تولید یک قطعه موسیقی، امکان ثبت سفارش برای تولید یک آلبوم نیز با قراردادی جداگانه و با تخفیف ۱۰٪ تا ۲۰٪ میسر خواهد بود.

لطفا توجه داشته باشید که برای موفقیت نسبی یک اثر میبایست به صورت تخصصی به تمامی مراحل سه گانه مذکور بصورت مجزا پرداخته شود و متاسفانه غفلت و دست‌کم گرفتن در هر مرحله باعث لطمه خوردن به زحمات تیم تولید و جلوگیری از دیده شدن و شنیده‌ شدن و نهایتا سوخت اثر خواهد شد، لذا پیشنهاد می‌شود نسبت به کل مبلغ سرمایه‌گذاری حتما بهترین بودجه‌بندی را با مشاوره تخصصی برای تولید آثارتون انجام بدید.

جهت دریافت وقت مشاوره با تیم فنی لطفا فرم مشاوره تولید موزیک را با دقت تکمیل نمایید، پس از بررسی و در صورت تایید تیم فنی برای شروع همکاری در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

( هزینه مشاوره تخصصی برای هر ساعت ۳ میلیون تومان میباشد ، که در صورت عقد قرارداد و شروع همکاری این مبلغ از مبلغ کل کسر خواهد شد.)